
Электр духовка шкафы бар OZTI OSOGEF 8070 LP газ плитасы
- Бар
- Коды:339966
1 642 784 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSOGEF 8070 LP 700 сериялы едендік газ плитасы кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плиталық ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 4 газ оттығы бар жұмыс бетімен, көлденең доға тәрізді тұтқасы бар топсалы есігі бар электр пешімен және көлбеу алдыңғы басқару панелімен жабдықталған. Шкаф камерасының, есіктің және оттықтардың ішкі қаптамасы тот баспайтын болаттан, торлары шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Әрбір конфоркада автоматты тұтануға арналған тұрақты жанып тұратын фитиль
- Болмаған жағдайда газ беруді тоқтату үшін жалынның болуын бақылау құрылғысы
- Оттықтардың қуатын 4 дөңгелек айналмалы ажыратқыштардың көмегімен реттеу
- Пештің температурасын дөңгелек айналмалы қосқыш арқылы реттеу
- Электрондық термостат арқылы пештің берілген температурасын автоматты түрде басқару
- Тиімділігі жоғары хромдалған оттықтар
- Жылдам біркелкі қыздыру үшін микроперфорациясы бар конфоркалар
- Тұмшапеш шкафында табалар мен торларды орнатуға арналған бағыттағыштары бар алмалы-салмалы хромдалған жақтау
- Энергияны үнемдеуге арналған бір бөліктен тұратын есік
- Гигиенаны жақсарту үшін тығыздағыш манжетсіз камераның алдыңғы тірегінің жақсартылған дизайны
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Қызмет көрсетудің қарапайымдылығы
- Пайдаланудың қарапайымдылығы мен сенімділігі
- Пешке арналған табалардың форматы: GN2/1
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Тұмшапештің температурасын реттеу диапазоны: 100-ден 300 °C-қа дейін
- Жылу қуаты:
- Жалпы: 30 кВТ
- Пештің максималды қуаты: 6 кВТ
- Максималды оттықтар: 2х6 / 2х7,5 кВТ
- Духовкалық шкафтағы табаларға арналған деңгейлер саны: 3
- Есіктің қалыңдығы: 40 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.80708.10ELP / OSOGEF 8070 LP |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Сызық 700ЖҰМЫС беті | секциялық |
| Жабдықтау | электрлік духовка шкафы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Духовканың температуралық режимі | 100-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 642 784 ₸


