
Газ плитасы OZTI OSOGF 8070 LS
- Бар
- Коды:292437
1 762 192 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSOGF 8070 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін және шағын даналы аспаздық өнімдерді пісіруге арналған. Духовка шкафының камерасы мен есігі тот баспайтын болаттан жасалған, оттықтары мен алмалы-салмалы рамасы - хромдалған.
Ерекшеліктері:
- Пештің қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Пьезоэлектрлік жағу
- Автоматты тұтандыруға арналған тұрақты жанып тұратын фитиль
- Әрбір жанарғыға арналған сақтандырғыш газ клапаны
- Тот баспайтын болаттан жасалған микроперфорациялы газ оттықтары
- Духовкалық шкафта сөрелерге арналған бағыттағыштары бар алмалы-салмалы жақтау бар
- Жаңа дизайндағы тұтас керілген есік
- Тығыздаусыз жабуға және гигиенаны жақсартуға арналған алдыңғы камера тірегі
- Эргономикалық және берік есік тұтқалары
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Оттықтар: 4х5 кВТ
- Пеш: 7 кВТ
- Духовкаға арналған гастроэмкосттардың типі: GN 2/1
- Пештегі деңгейлер саны: 3
- Есіктің қалыңдығы: 40 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.80708.10LS |
| Салмағы (қаптамасыз) | 99 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Сызық 700ЖҰМЫС беті | секциялық |
| Қуат | 37 кВТ |
| Жабдықтау | газды пеш шкафы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Духовканың температуралық режимі | 100-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 762 192 ₸


