
Газ плитасы OZTI OSOGF 12090 S
- Бар
- Коды:58381
2 810 863 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSOGF OSOGF 12090 S газ плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін және шағын даналы аспаздық өнімдерді пісіруге арналған. Пештің камерасы мен есігі AISI 430 баспайтын болаттан, оттықтар жезден, торлар жартылай жылтыр қышқылға төзімді шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Пештің қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Пьезоэлектрлік жағу
- Үнемі жанып тұратын фитиль
- Әрбір жанарғыға арналған сақтандырғыш газ клапаны
- Духовкалық шкафта сөрелерге арналған бағыттағыштары бар алмалы-салмалы жақтау бар
- Тығыздаусыз жабуға және гигиенаны жақсартуға арналған камераның бір бөліктен тұратын есігі мен алдыңғы тірегі
- Торларды ыдыс жуғыш машинада жууға болады
- Бұрыштары дөңгеленген тұтас керілген пісіру беті пайдаланғаннан кейін тазалаудың жеңілдігі мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Эргономикалық және берік есік тұтқалары
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Оттықтар: 3х6 + 3х10 кВТ
- Пеш: 13 кВТ
- Тұмшапештің өлшемі: 1060х550х275 мм
- Пісіру панелінің қалыңдығы: 2 мм
- Есіктің қалыңдығы: 40 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.12908.50 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 178.8 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 61 кВТ |
| Жабдықтау | газды пеш шкафы |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Духовканың температуралық режимі | 100-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 2 810 863 ₸


