
Газ плитасы ПишТех ПГ-4Д-01
- Бар
- Коды:118204
979 008 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ плитасы Тағамдық технологиялар ПГ-4Д-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель газды басқарумен, электрмен тұтандырумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпустың алдыңғы және үстіңгі бөліктері тот баспайтын болаттан, негізі, артқы және бүйірлік қаптамалары мырышталған болаттан, қаңқасы шаршы Ст3 құбырынан дәнекерленген және ұнтақ бояумен, торлары шойыннан, пеші қара металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындар жиынтығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ыңғайлы санитарлық тазалау үшін оттықтардың астындағы жылжымалы таба
- Қуыруға арналған камераның жылу оқшауланған корпусы
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 220 В
- Қуат:
- Бір конфорка: 3,5 кВТ
- Үрмелі шкаф: 6 кВТ
- Тұтынылатын электр қуаты: 0,1 кВТ
- Газ шығыны:
- Жалпы:
- Табиғи: 2,149 м3/сағат
- Сұйытылған: 1,577 кг/сағ
- Үрмелі шкаф:
- Табиғи: 0,65 м3/сағат
- Жалпы:
- Газдың қысымы (мин. / ном. / макс.):
- Табиғи: 637 / 1275 / 1765 Өа
- Сұйытылған: 2452 / 2942 / 3432 Өа
- Қуыру камерасын 240 °С дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Камераның ішкі өлшемдері: 538х535х290 мм
- Тұтқаны есептемегенде тереңдігі: 850 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000129304 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 118.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 124.5 кг |
| Биіктігі | 860-тан 960 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 20 кВТ |
| Жабдықтау | газды пеш шкафы |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 280 °С |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 979 008 ₸


