
Газ плитасы ПишТех ПГ-4-01
- Бар
- Коды:121514
641 929 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ плитасы Тағамдық технологиялар ПГ-4-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель дербес, сондай-ақ технологиялық желілердің құрамында пайдаланылуы мүмкін. Плитаның негізі, тұғыры, артқы және бүйір қаптамалары мырышталған болаттан жасалған, қаңқасы - ұнтақ бояумен боялған шаршы Ст3 құбырынан дәнекерленген, плитаның үстіңгі жағы, сорғыш және басқару пульті - тот баспайтын болаттан, торлар - шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындар жиынтығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Оттықты электрмен жағу
- Жалынды бақылау датчигі
- Ыңғайлы санитарлық тазалау үшін оттықтардың астындағы жылжымалы таба
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 220 В
- Қуат:
- Бір конфорка: 3,5 кВТ
- Тұтынылатын электр қуаты: 0,1 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1504 м3/сағат
- Сж салмағы: 1,104 кг/сағ
- Газдың қысымы (мин. / ном. / макс.):
- Табиғи: 637 / 1275 / 1765 Өа
- Сұйытылған: 2452 / 2942 / 3432 Өа
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000129302 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 72 келі |
| Биіктігі | 860-тан 960 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 14 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 641 929 ₸


