
Электр плитасы ATESY ЖЖЭБ-9-4-18-06
- Бар
- Коды:231835
982 311 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр плитасы ATESY ЖЖЭБ-9-4-18-06 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқта кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель пештегі температураны бақылауға мүмкіндік беретін термостатпен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, қаптау беттері легирленген болаттан, қуырғыш көміртекті болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 20 мм болатын 1 GN 2/1 асқазан сыйымдылығы және тереңдігі 40 мм болатын 1 GN 2/1 асқазан сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Конфоркалар бір қыздыру бетін жасайды, бұл плитадағы ыдыстардың олардың бойымен еркін қозғалуын қамтамасыз етеді
- Плитаны қызып кетуден қорғауға мүмкіндік беретін оттықтың термо шектегіші
- Гастрономиялық духовка шкафы (GN 2/1)
- Басқару панелінің арнайы жылу оқшаулау схемасы оның бетіндегі температураны 50 ºС-тан аспайтын температурада ұстауға мүмкіндік береді, бұл техникалық қызмет көрсету персоналын күйіп қалудан сақтайды
- Алмалы-салмалы бүйірлік үстелдер плитаның жұмыс бетін ұлғайтады
- Жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін конфоркалар плитадан оңай бөлшектеледі
- Электр желісіне монтаждау қарапайым және ыңғайлы, себебі қасбеттік жағынан жүзеге асырылады
- Плитаны регламенттік техникалық жұмыстар мен жөндеу қасбеттік жағынан жүзеге асырылады
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Пластикалық тірек бөлігі бар биіктігі реттелетін аяқтар (биіктікті реттеу диапазоны ±20 мм)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың жұмыс беті: 0,48 м2
- Конфорканы 300 °С дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Оттықтың қыздыру температурасы: 400 °С
- Духовкалық шкафтағы деңгейлер саны: 4
- Пешті жылыту уақыты: 20-дан 30 минутқа дейін.
- Оттықтың қуаты: 3 кВТ
- Пештің қуатын тұтыну: 6,4 кВТ
- Духовка шкафының ішкі өлшемдері: 670x560x390 мм
- Бүйірлік үстелдің өлшемдері: 135х900 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 152 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1040 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 18.4 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 417х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 50-ден 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840-тан 1110 мм-ге дейін |
| Ені (қаптамада) | 1080 мм |
- Бағасы: 982 311 ₸


