
Электр плитасы ATESY ЭПЧ-9-4-12-06
- Бар
- Коды:245003
748 616 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ЭПЧ электр плитасы-9-4-12-06 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Модель 4 оттықпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, қаптау панельдері легирленген болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне жұмыс бетін үлкейтетін 2 бүйірлік үстел кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қыздырудың жоғары жылдамдығы: 30 минут ішінде +300 °С дейін
- Басқару панелінің жылу оқшаулағышы: техникалық қызмет көрсету персоналының күйіп қалуын болдырмау
- Оттықтардың бір қыздыру беті: бактар мен табалардың еркін қозғалуы
- Қасбеттік жағынан электр желісіне қосылу: монтаждаудың қарапайымдылығы
- Конфоркалар жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін оңай бөлшектеледі
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың қуаты: 3 кВТ
- Тэндердегі кернеу: 220 В
- Оттықтардың жұмыс бетінің ауданы: 0,48 м2
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЭПЧ ДӘСТҮРІ-9-4-12-05 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 88 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1040 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 12 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840-тан 1110 мм-ге дейін |
| Ені (қаптамада) | 1080 мм |
- Бағасы: 748 616 ₸


