
Электр плитасы ATESY Таверна-2005 (1-конфоркалы, l=300 мм)
- Бар
- Коды:60773
146 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY 300 Таверна-2005 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындау үшін қолданылады. Модель термостатпен және индикатор шамымен жабдықталған. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қызуды реттеуге арналған алты жақты қосқыш
- Қызып кетуден қорғау үшін жылытуды автоматты түрде өшіру жүйесі
- Құрастырмалы конструкция
- Кез келген жуғыш заттармен тазалау оңай
- Ас үй желісінің бөлігі ретінде де, бөлек те пайдалануға болады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Электр плитасы-300 Таверна-2005 (1-оттық) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 350 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 470 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 180х180 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 300 мм |
| Ені (қаптамада) | 310 мм |
- Бағасы: 146 742 ₸


