
Электр плитасы ATESY Таверна-2005 (2-конфоркалы, l=600 мм)
- Бар
- Коды:60776
215 720 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY 600 Таверна-2005 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындау үшін қолданылады. Модель 2 термостатпен және 2 индикаторлық шаммен жабдықталған. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қызуды реттеуге арналған алты жақты қосқыштар
- Қызып кетуден қорғау үшін жылытуды автоматты түрде өшіру жүйесі
- Құрастырмалы конструкция
- Кез келген жуғыш заттармен тазалау оңай
- Ас үй желісінің бөлігі ретінде де, бөлек те пайдалануға болады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Электр плитасы-600 Таверна-2005 (2 оттықты) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 350 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 620 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 180х180 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
| Ені (қаптамада) | 310 мм |
- Бағасы: 215 720 ₸


