
Abat ЭП-4П электр плитасы
- Бар
- Коды:24886
598 548 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭП-4П электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель шойыннан жасалған оттықтармен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұғыры сырланған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Тұтынылатын қуат: 12 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,48 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000301 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 157 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1093 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 990 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1050 мм |
| Ені (қаптамада) | 920 мм |
- Бағасы: 598 548 ₸


