
Abat ЭП-6П электр плитасы
- Бар
- Коды:24889
803 826 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭП-6П электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұғыры сырланған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Тұтынылатын қуат: 18 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,72 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000945 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 145 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 195 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1110 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1060 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 18 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1175 мм |
| Ені (қаптамада) | 1345 мм |
- Бағасы: 803 826 ₸


