
Электр плитасы Abat ЭП-6ЖШ
- Бар
- Коды:19270
1 187 158 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭП-6ЖШ электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм өлшемді 3 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Ыдыстарды сақтауға арналған бейтарап шкаф
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 22,8 кВТ
- Оттық: 3 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 4.8 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,72 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 30 мин.
- Үрмелі шкаф: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
- Тұмшапештің ішкі өлшемі: 538x535x290 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000942 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 209 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 254 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 990 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1108 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1175 мм |
| Ені (қаптамада) | 1345 мм |
- Бағасы: 1 187 158 ₸


