
Индукциялық плита Abat КИП-47Н-3,5
- Бар
- Коды:130665
1 003 888 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита Abat КИП-47Н-3,5 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын арнайы ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру режимі:
- қуат бойынша (жылыту аймағы қосылған кезде әдепкі бойынша жұмыс істейді)
- температура бойынша
- Таймер режимі:
- қуаты бойынша (1-ден 180 минутқа дейін)
- температура бойынша (1-ден 180 минутқа дейін)
- 4 салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- 1 конфорка жұмыс істеген кезде: 3,5 кВТ
- бір уақытта 4 оттықтың жұмысы кезінде: 14 кВТ
- Ыдыстардың диаметрі: 115-тен 300 мм-ге дейін
- Бетінің қалыңдығы: 3,5 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019568 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 82 келі |
| Биіктігі | 470-тен 490 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 536 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 920 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 14 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 60-тан 240 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 700 мм |
| Ені (қаптамада) | 800 мм |
- Бағасы: 1 003 888 ₸


