
Abat ЭПК-27Н электр плитасы
- Бар
- Коды:19306
335 282 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭПК-27Н электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Тұтынылатын қуат: 5,6 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,18 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Тэндер саны: 3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000107 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 47 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 850 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 500 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
| Ені (қаптамада) | 580 мм |
- Бағасы: 335 282 ₸


