
Электр плитасы Abat ЭП-6ЖШ-01
- Бар
- Коды:24890
1 251 736 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭП-6ЖШ-01 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Алдыңғы бөлігі мен духовка шкафы тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері - сырланған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530х470х30 мм өлшемді көміртекті болаттан жасалған 3 науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Ыдыстарды сақтауға арналған бейтарап шкаф
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 22,8 кВТ
- Оттық: 3 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 4.8 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,72 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 30 мин.
- Үрмелі шкаф: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
- Тұмшапештің ішкі өлшемі: 538x535x290 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000956 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 234 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1108 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 990 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1175 мм |
| Ені (қаптамада) | 1345 мм |
- Бағасы: 1 251 736 ₸


