
Электр плитасы Abat ЭП-2ЖШ
- Бар
- Коды:19268
682 986 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭП-2ЖШ электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 20 және 40 мм болатын GN 1/1 өлшемді 2 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 8,8 кВТ
- Оттық: 2,8 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 3,2 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,18 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 25 мин.
- Үрмелі шкаф: 30 мин.
- Тэндер саны: 3
- Тұмшапештің ішкі өлшемі: 329x595x290 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000948 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 93 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 119 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1093 мм |
| Тереңдігі | 950 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 630 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 550 мм |
| Ені (қаптамада) | 990 мм |
- Бағасы: 682 986 ₸


