
Abat ЭПК-47ЖШ-01 электр плитасы
- Бар
- Коды:19144
890 222 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭПК-47ЖШ электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 7-позициялық қосқыштар
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 17,24 кВТ
- Оттық: 2,8 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 4,8 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,36 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 25 мин.
- Үрмелі шкаф: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
- Духовканың ішкі өлшемі: 535х538х290 мм
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 3х530х470х30 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000492 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 124 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 161 келі |
| Биіктігі | 949 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1168 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 880 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
| Ені (қаптамада) | 960 мм |
- Бағасы: 890 222 ₸


