
Электр плитасы Abat ЭП-6ЖШ-К-2/1
- Бар
- Коды:24891
1 486 841 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭП-6ЖШ-К-2/1 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм GN 2/1 өлшемді 2 науа және өлшемі 530х650 мм тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Конвекция және бумен ылғалдандыру функциялары бар қуырғыш шкаф
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Ыдыстарды сақтауға арналған бейтарап шкаф
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (300 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 23,9 кВТ
- Оттық: 3 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 5,9 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,72 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 30 мин.
- Үрмелі шкаф: 20 мин.
- Тэндер саны: 3
- Тұмшапештің ішкі өлшемі: 538x715x290 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000943 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 189 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 235 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 860 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 933 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1175 мм |
| Ені (қаптамада) | 1475 мм |
- Бағасы: 1 486 841 ₸


