
Индукциялық плита Abat КИП-25Н-3,5
- Бар
- Коды:148868
618 890 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита Abat КИП-25Н-3,5 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын арнайы ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру режимі:
- қуат бойынша (жылыту аймағы қосылған кезде әдепкі бойынша жұмыс істейді)
- температура бойынша
- Таймер режимі:
- қуаты бойынша (1-ден 180 минутқа дейін)
- температура бойынша (1-ден 180 минутқа дейін)
- Тәуелсіз индукторлар
- Қыздыру температурасын бірқалыпты реттеу
- қыздыру қуатының 9 деңгейі
- Ыдыс-аяқ болмаған кезде индикаторларды автоматты түрде өшіру
- 2 салқындату желдеткіші плита ішінде температура 40 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- 1 конфорка жұмыс істеген кезде: 3,5 кВТ
- бір уақытта 2 конфорка жұмыс істегенде: 7 кВТ
- Жылыту аймағына максималды жүктеме: 25 кг
- Жұмыс бетіне максималды жүктеме: 50 кг
- Бетінің қалыңдығы: 6 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019992 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1006 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1170 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 120-дан 270 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | үстел үсті, еден үсті |
| Ені | 700 мм |
| Ені (қаптамада) | 1500 мм |
- Бағасы: 618 890 ₸





