
Индукциялық плита Abat КИП-29П-3,5-01
- Бар
- Коды:130677
659 078 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита Abat КИП-29П-3,5-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды арнайы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Плиталардың беткі панелі, сөресі бар тұғыры және бүйір қабырғалары жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру режимі қуаты бойынша
- Таймер режимі:
- қуат бойынша (әдепкі бойынша)
- температура бойынша (1-ден 180 минутқа дейін)
- Салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- 1 конфорка жұмыс істеген кезде: 3,5 кВТ
- бір уақытта 2 конфорка жұмыс істегенде: 7 кВТ
- Ыдыстардың диаметрі: 115-тен 300 мм-ге дейін
- Жылыту аймағына максималды жүктеме: 25 кг
- Бетінің қалыңдығы: 6 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019985 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 91.1 кг |
| Биіктігі | 940-тан 960 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1110 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 530 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 115-тен 300 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 448 мм |
| Ені (қаптамада) | 990 мм |
- Бағасы: 659 078 ₸





