
Электр плитасы Abat ЭП-4ЖШ-Э
- Бар
- Коды:24883
929 694 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭП-4ЖШ-Э электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері боялған металдан, пеш эмальмен қапталған.
Жеткізу көлеміне 530х470х30 мм өлшемді 3 эмальданған пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 16,8 кВТ
- Оттық: 3 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 4.8 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,48 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 30 мин.
- Үрмелі шкаф: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
- Тұмшапештің ішкі өлшемі: 538x535x290 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000001944 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 210 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 920 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 990 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 16.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1050 мм |
| Ені (қаптамада) | 1093 мм |
- Бағасы: 929 694 ₸


