
Abat ЭПК-48ЖШ-К-2/1 электр плитасы
- Бар
- Коды:24888
1 223 590 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭПК-48ЖШ-К-2/1 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм GN 1/1 өлшемді 2 науа және өлшемі 530х650 мм тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Конвекция және бумен ылғалдандыру функциялары бар қуырғыш шкаф
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (300 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 17,24 кВТ
- Оттық: 2,8 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 5,9 кВТ
- Желдеткіш қозғалтқышы: 0, 03 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,36 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 25 мин.
- Үрмелі шкаф: 20 мин.
- Тэндер саны: 3
- Тұмшапештің ішкі өлшемі: 538x715x290 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000950 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 194 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1200 мм |
| Тереңдігі | 950 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1115 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840 мм |
| Ені (қаптамада) | 935 мм |
- Бағасы: 1 223 590 ₸


