
Индукциялық плита Abat КИП-49П-5,0-01
- Бар
- Коды:127122
1 409 783 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита Abat КИП-49П-5,0-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бет панелі, бүйірлері, артқы бөліктері және тұғыры жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады.
Ерекшеліктері:
- Жұмыс режимдері:
- Қуатты жылыту
- Қуаты бойынша таймер
- Температура бойынша таймер
- Салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Қуаты: 4х5 кВТ
- Рұқсат етілген жүктеме: 25 кг
- Шыны керамикалық бетінің қалыңдығы: 6 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019983 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 87 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 127 келі |
| Биіктігі | 940-тан 960 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1108 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 960 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 115-тен 300 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 25 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840 мм |
| Ені (қаптамада) | 1060 мм |
- Бағасы: 1 409 783 ₸





