
Abat ЭПК-47ЖШ электр плитасы тот баспайтын болаттан жасалған.
- Бар
- Коды:83249
992 606 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭПК-47ЖШ электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ауа құбыры кіреді.
Ерекшеліктері:
- 7-позициялық қосқыштар
- ТЭН-дің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтарды қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 17,24 кВТ
- Оттық: 2,8 кВТ
- Қуыруға арналған шкаф: 4,8 кВТ
- Оттықтардың ауданы: 0,36 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Оттықтар: 25 мин.
- Үрмелі шкаф: 30 мин.
- Тэндер саны: 2
- Духовканың ішкі өлшемі: 535х538х290 мм
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 3х530х470х30 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000259 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 126 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 163 келі |
| Биіктігі | 975 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1095 мм |
| Тереңдігі | 810 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
| Ені (қаптамада) | 900 мм |
- Бағасы: 992 606 ₸


