
Индукциялық плита Abat КИП-27Н
- Бар
- Коды:86944
829 473 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КИП-27Н индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Плитамен тек магниттік қасиеттері бар түбі тегіс арнайы ыдыстарды қолдануға болады: түбі ферромагниттік тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстар, болаттан жасалған эмальданған ыдыстар, шойыннан жасалған ыдыстар (магнит тартылатын ыдыстар). Мыстан, жезден, алюминийден және ыстыққа төзімді шыныдан жасалған ыдыстар пешпен бірге пайдалануға жарамсыз.
Ерекшеліктері:
- Неміс индукциялық модулі Е.Г.О.
- Жұмыс режимдері:
- Жылуды ұстап тұру
- Дайындықтар
- Күшейтілген қуат Boost
- Салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы - 6 мм
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 3,5 кВТ
- Бір уақытта 2 конфорка жұмыс істегенде: 2х1,75 кВТ
- 1 конфорка жұмыс істеген кезде: 2,1 кВТ
- 1 конфорка Boost режимінде жұмыс істегенде: 3,5 кВТ
- Рұқсат етілген жүктеме: 2х20 кг
- Ыдыстардың диаметрі: 115-тен 300 мм-ге дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019409 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48 келі |
| Биіктігі | 475 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 536 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 507 мм |
| Оттық | индукциялық |
| Желі 700 Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
| Ені (қаптамада) | 925 мм |
- Бағасы: 829 473 ₸



