
Индукциялық плита Abat КИП-27Н-3,5
- Бар
- Коды:130670
605 226 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита Abat КИП-27Н-3,5 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын арнайы ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру режимі:
- қуат бойынша (жылыту аймағы қосылған кезде әдепкі бойынша жұмыс істейді)
- температура бойынша
- Таймер режимі:
- қуаты бойынша (1-ден 180 минутқа дейін)
- температура бойынша (1-ден 180 минутқа дейін)
- 2 салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- 1 конфорка жұмыс істеген кезде: 3,5 кВТ
- бір уақытта 2 конфорка жұмыс істегенде: 7 кВТ
- Ыдыстардың диаметрі: 115-тен 300 мм-ге дейін
- Жылыту аймағына максималды жүктеме: 25 кг
- Бетінің қалыңдығы: 6 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019569 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 536 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 507 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
| Ені (қаптамада) | 925 мм |
- Бағасы: 605 226 ₸



