
Индукциялық плита Abat КИП-49П-5,0
- Бар
- Коды:130688
1 352 716 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита Abat КИП-49П-5,0 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде бірінші, екінші және үшінші тағамдарды арнайы ыдыстарда дайындауға арналған. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады. Беткі панель жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, сөресі бар тұғыр және тақталардың бүйір қабырғалары сырланған металдан, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты қыздыру режимі
- Таймер режимі:
- қуат бойынша (әдепкі бойынша)
- температура бойынша (1-ден 180 минутқа дейін)
- Салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- 2 май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- 1 конфорка жұмыс істеген кезде: 5 кВТ
- бір уақытта 6 конфорка жұмыс істегенде: 10 кВТ
- Жылыту аймағына максималды жүктеме: 25 кг
- Бетінің қалыңдығы: 6 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019982 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 127.1 кг |
| Биіктігі | 940-тан 960 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1108 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1060 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 115-тен 300 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 20 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840 мм |
| Ені (қаптамада) | 960 мм |
- Бағасы: 1 352 716 ₸





