
Индукциялық плита Abat КИП-1Н-5,0
- Бар
- Коды:246606
317 483 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat КИП-1Н-5,0 индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модельде тот баспайтын болаттан жасалған жылдам босатылатын, жууға болатын май ұстағыш сүзгісі, желілік кабель және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпус шыны керамикадан жасалған жұмыс беті бар жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады.
Плитаны қоршаған ортаның температурасы +1ºС-тан +40ºС-қа дейін, салыстырмалы ылғалдылығы 65%-ға дейін болған кезде пайдалануға рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 9 деңгейі
- Қыздыру аймағында ыдыстар болмаған кезде индукторды автоматты түрде өшіру
- Таймер
- Температураны + 60-тан +240 °C-қа дейін ұстап тұру функциясы
- Қызып кетуден қорғау
- 3 артқы панельдегі салқындату желдеткіштері
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғалу дәрежесі: IPX3
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат: 5 кВТ
- Жылыту аймағына рұқсат етілген жүктеме: 25 кг
- Шыны керамикалық бетінің қалыңдығы: 6 мм
- Ыдыстардың диаметрі: 115-тен 300 мм-ге дейін
- А бойынша түзетілген дыбыс қуатының деңгейі: 70 дбА артық емес
- Жергілікті және жалпы діріл: 80 дБ артық емес
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 130-дан 145 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 182 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 469 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 115-тен 300 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
| Ені (қаптамада) | 736 мм |
- Бағасы: 317 483 ₸





