
Индукциялық плита Abat КИП-2Н
- Бар
- Коды:104205
736 238 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КИП-2Н индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады.
Ерекшеліктері:
- Неміс индукциялық модулі Е.Г.О.
- Күшейтілген қуат Boost режимі
- Салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы - 6 мм
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 3,5 кВТ
- Бір уақытта 2 конфорка жұмыс істегенде: 2х1,75 кВТ
- 1 конфорка жұмыс істеген кезде: 2,1 кВТ
- 1 конфорка Boost режимінде жұмыс істегенде: 3,5 кВТ
- Рұқсат етілген жүктеме: 2х20 кг
- Ыдыстардың диаметрі: 115-тен 300 мм-ге дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019415 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.8 кг |
| Биіктігі | 119 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 174 мм |
| Тереңдігі | 702 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 778 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 362 мм |
| Ені (қаптамада) | 450 мм |
- Бағасы: 736 238 ₸


