
Индукциялық плита Abat КИП-1Н-3,5ВОК
- Бар
- Коды:281101
584 548 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Индукциялық плита Abat КИП-1Н-3,5ВОК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сфералық түбі бар арнайы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модельде тот баспайтын болаттан жасалған, тез босатылатын, жууға болатын май ұстағыш сүзгісі, жерге тұйықтау контактісі бар желілік кабель және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпус пен артқы қабырға жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Плитамен тек магниттік қасиеттері бар түбі сфералық арнайы ыдыстарды қолдануға болады: түбі ферромагниттік тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстар, болаттан жасалған эмальданған ыдыстар, шойыннан жасалған ыдыстар (магнит тартылатын ыдыстар). Мыстан, жезден, алюминийден және ыстыққа төзімді шыныдан жасалған ыдыстар пешпен бірге пайдалануға жарамсыз.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 9 деңгейі
- Қыздыру аймағында ыдыстар болмаған кезде индукторды автоматты түрде өшіру
- Таймер
- Температураны + 60-тан +240 °C-қа дейін ұстап тұру функциясы
- Қызып кетуден қорғау
- артқы панельде 2 салқындату желдеткіші
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат: 3,5 кВТ
- Жылыту аймағына рұқсат етілген жүктеме: 25 кг
- Шыны керамикалық бетінің қалыңдығы: 4 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000020001 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 193-тен 208 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 247 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 786 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
| Ені (қаптамада) | 469 мм |
- Бағасы: 584 548 ₸


