
Индукциялық плита Abat КИП-1Н-3,5
- Бар
- Коды:281104
273 276 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat КИП-1Н-3,5 индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында арнайы плиталық ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модельде тот баспайтын болаттан жасалған, тез босатылатын, жууға болатын май ұстағыш сүзгісі, жерге тұйықтау контактісі бар желілік кабель және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпус пен артқы қабырға жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Плитамен тек магниттік қасиеттері бар түбі тегіс арнайы ыдыстарды қолдануға болады: түбі ферромагниттік тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстар, болаттан жасалған эмальданған ыдыстар, шойыннан жасалған ыдыстар (магнит тартылатын ыдыстар). Мыстан, жезден, алюминийден және ыстыққа төзімді шыныдан жасалған ыдыстар пешпен бірге пайдалануға жарамсыз.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 9 деңгейі
- Қыздыру аймағында ыдыстар болмаған кезде индукторды автоматты түрде өшіру
- Таймер
- Температураны + 60-тан +240 °C-қа дейін ұстап тұру функциясы
- Қызып кетуден қорғау
- 3 артқы панельдегі салқындату желдеткіштері
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат: 3,5 кВТ
- Жылыту аймағына рұқсат етілген жүктеме: 25 кг
- Шыны керамикалық бетінің қалыңдығы: 6 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019635 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.7 кг |
| Биіктігі | 130-дан 145 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 182 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 469 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
| Ені (қаптамада) | 736 мм |
- Бағасы: 273 276 ₸


