
Индукциялық плита Abat КИП-29П-5,0
- Бар
- Коды:127119
698 462 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КИП-29П-5,0 индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Беткі панель жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, бүйірлері, артқы жағы және тұғыры боялған болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады.
Ерекшеліктері:
- Жұмыс режимдері:
- Қуатты жылыту
- Қуаты бойынша таймер
- Температура бойынша таймер
- Салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы - 6 мм
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Қуаты: 2х5 кВТ
- Рұқсат етілген жүктеме: 2х25 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019532 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 53 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 93.1 кг |
| Биіктігі | 940-тан 960 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1110 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 530 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 115-тен 300 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 10 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 448 мм |
| Ені (қаптамада) | 990 мм |
- Бағасы: 698 462 ₸





