
Индукциялық плита Abat КИП-19Н-5,0ВОК
- Бар
- Коды:326744
786 948 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Индукциялық плита Abat КИП-17Н-5,0ВОК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сфералық түбі бар арнайы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модельде тот баспайтын болаттан жасалған, тез босатылатын, жууға болатын май ұстағыш сүзгісі, жерге тұйықтау контактісі бар желілік кабель және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Алдыңғы және бүйірлік панельдер, үстелдің үстіңгі тақтайы, ауа құбыры жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Плитамен тек магниттік қасиеттері бар түбі сфералық арнайы ыдыстарды қолдануға болады: түбі ферромагниттік тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстар, болаттан жасалған эмальданған ыдыстар, шойыннан жасалған ыдыстар (магнит тартылатын ыдыстар). Мыстан, жезден, алюминийден және ыстыққа төзімді шыныдан жасалған ыдыстар пешпен бірге пайдалануға жарамсыз.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 9 деңгейі
- Қыздыру аймағында ыдыстар болмаған кезде индукторды автоматты түрде өшіру
- Таймер
- Температураны + 60-тан +240 °C-қа дейін ұстап тұру функциясы
- Қызып кетуден қорғау
- артқы панельде 2 салқындату желдеткіші
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат: 5,0 кВТ
- Жылыту аймағына рұқсат етілген жүктеме: 25 кг
- Шыны керамикалық бетінің қалыңдығы: 4 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайына дейінгі биіктігі: 360-тан 380 мм-ге дейін
- Шу деңгейі: 70 дБ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000006925 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59.1 кг |
| Биіктігі | 441-ден 461 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 556 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1100 мм |
| Оттық | WOK, индукциялық |
| 900-жол Конфоркалар саны | 1 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 425 мм |
| Ені (қаптамада) | 556 мм |
- Бағасы: 786 948 ₸



