
Индукциялық плита Abat КИП-2П-01 тот баспайтын.
- Бар
- Коды:84483
1 040 860 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КИП-2П-01 индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады. Ферромагниттік түбі бар тот баспайтын болаттан немесе алюминийден жасалған ыдыстарды, шойыннан жасалған ыдыстарды пайдалануға болады.
Ерекшеліктері:
- Неміс индукциялық модулі Е.Г.О.
- Жұмыс режимдері:
- Жылуды ұстап тұру
- Дайындықтар
- Күшейтілген қуат Boost
- Салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді
- Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы - 6 мм
- Жууға болатын оңай алынатын май ұстағыш сүзгі
- Кернеудің төмендеуінен қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 3,5 кВТ
- Бір уақытта 2 конфорка жұмыс істегенде: 2х1,75 кВТ
- 1 конфорка жұмыс істеген кезде: 2,1 кВТ
- 1 конфорка Boost режимінде жұмыс істегенде: 3,5 кВТ
- Рұқсат етілген жүктеме: 2х20 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000005867 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 71 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1110 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 990 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 115-тен 300 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 450 мм |
| Ені (қаптамада) | 530 мм |
- Бағасы: 1 040 860 ₸


