
Конфорка Abat КЭТ-0,09 2,5 кВТ
- Бар
- Коды:40262
48 917 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КЭТ-0,09 конфоркасы ЭП-2-ЖШ, ЭПК-48 және ЭПК-47 электр плиталарына арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды жұмыс бетінің ауданы: 0,09 м2
- Қыздырғыш элемент: ТЭНы
- Қыздырғыш элементтердің саны: 3 дана.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Бөлшектердің түрі | конфоркалар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210001002394 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Биіктігі | 40 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Қуат | 2.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 0-ден 400 °С-қа дейін |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 48 917 ₸



