
Индукциялық плита Emperoemp.PLS.7IND010 2-конфоркалы үстел үсті
- Бар
- Коды:333173
928 737 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті индукциялық плита Emperoemp.PLS.7IND010 сериясы 700+ тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Жұмыс принципі индукцияланған құйынды токтардың жоғары жиілікті магнит өрісі арқылы жасалған металл ыдыстарды тікелей қыздыруға негізделген. Модель қуат кабелімен, 2 пісіру алаңы бар жұмыс бетімен және алдыңғы көлбеу қабырғада орналасқан 2 айналмалы реттегіші, функционалдық пернелері және 2 сандық дисплейі бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті қара шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Айналмалы қосқыштар арқылы қуатты қосу, өшіру және реттеу
- "+" және "-" пернелерінің көмегімен пісіру ұзақтығын реттеуге арналған таймер
- Параметрлер мәндерінің цифрлық индикациясы
- Жарықдиодты қыздыруды белсендіру индикаторлары
- Ақаулық кодтарын көрсете отырып, өзін-өзі диагностикалау
- Қызып кету және кернеудің төмендеуі кезінде автоматты түрде өшіру
- Қарапайым басқару элементтері
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Берілген ұзақтықты реттеу диапазоны: 1 минуттан 24 сағатқа дейін
- Ұзақтығын реттеудің ең аз қадамы: 1 мин.
- Қуат кабелінің қимасы: 3х2,5 мм2
- Желдеткіш тордың тереңдігі: 70 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.7IND010 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Оттық | индукциялық |
| Желі 700 Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 928 737 ₸


