
Электр плитасы Empero EMP.PLS.7KE020
- Бар
- Коды:124197
954 296 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.7KE020 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқта кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель 4 термостатпен жабдықталған, олардың әрқайсысында 6 позиция бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Кабель қимасы: 5х2,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Плита EMP.PLS.7KE020 электрлік 4 конфоркамен |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 9 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 954 296 ₸


