
Электр плитасы Emperoemp.PLS.9KE020 4-конфоркалы үстел үсті
- Бар
- Коды:333220
1 261 037 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.9KE020 900+ сериялы үстел үсті электр плитасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Модель қуат кабелімен, 4 тікбұрышты оттықпен және алдыңғы көлбеу қабырғада орналасқан 4 айналмалы реттегіші бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- қуаттың 6 деңгейі
- Айналмалы қосқыштар арқылы қуатты қосу, өшіру және реттеу
- Жарықдиодты қыздыруды белсендіру индикаторлары
- Қызып кету және кернеудің төмендеуі кезінде автоматты түрде өшіру
- Қарапайым басқару элементтері
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат кабелінің қимасы: 5х4 мм2
- Желдеткіш тордың тереңдігі: 70 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.9KE020 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| 900-жол Конфоркалар саны | 4 |
| Қуат | 16 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 261 037 ₸


