
Электр плитасы Emperoempo.PLS.7KE030
- Бар
- Коды:124202
1 346 243 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.7KE030 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқта кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель 6 термостатпен жабдықталған, олардың әрқайсысында 6 позиция бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Кабель қимасы: 5х4 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.7KE030 4 оттығы бар электрлі плита |
| Салмағы (қаптамасыз) | 84 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 13.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 346 243 ₸


