
Электр плитасы Emperoemp.PLS.9KE030 6-конфоркалы үстел үсті
- Бар
- Коды:333221
2 008 001 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.9KE030 900+ сериялы үстел үсті электр плитасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Модель қуат кабелімен, 6 тікбұрышты оттықпен және алдыңғы көлбеу қабырғада орналасқан 6 айналмалы реттегіші бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- қуаттың 6 деңгейі
- Айналмалы қосқыштар арқылы қуатты қосу, өшіру және реттеу
- Жарықдиодты қыздыруды белсендіру индикаторлары
- Қызып кету және кернеудің төмендеуі кезінде автоматты түрде өшіру
- Қарапайым басқару элементтері
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат кабелінің қимасы: 5х6 мм2
- Желдеткіш тордың тереңдігі: 70 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 24 кВт |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Салмақ | 125 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.9KE030 |
| Тереңдігі | 900 мм |
| 900-жол Конфоркалар саны | 6 |
- Бағасы: 2 008 001 ₸


