
Индукциялық плита GASTRORAG TZ BT-350B
- Бар
- Коды:37640
90 688 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита GASTRORAG TZ BT-350B қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка онда ыдыс болған жағдайда ғана жұмыс істейді, соның салдарынан электр энергиясы үнемделеді. Модель түймелерді басқарумен, 120 минуттық таймермен және 15 қуат деңгейі бар оттықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Пайдалану шарттары:
- Плита тегіс көлденең бетте тұруы тиіс
- Контейнердің түбі тегіс, плитаның бетіне мінсіз тегіс болуы керек
- Кедір-бұдырлардың, шығыңқы жерлердің, аяқтардың, белдемшелердің және т.б. болуы жүктің біркелкі бөлінбеуіне, біркелкі қызбауына және соның салдарынан шыны керамикалық панельдің бұзылуына және пластина корпусының деформациясына әкеледі
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 75 кг
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 117 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 0.5-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 90 688 ₸


