
Индукциялық плита GASTRORAG TZ-JDL-C30A1
- Бар
- Коды:58510
122 975 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG TZ-JDL-C30A1 индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка онда ыдыс болған жағдайда ғана жұмыс істейді, соның салдарынан электр энергиясы үнемделеді. Модель түймелерді басқарумен, 180 минуттық таймермен және 8 қуат деңгейі бар оттықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.9 кг |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 0.5-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 122 975 ₸


