
Индукциялық плита GASTRORAG TZ BT-350B-WOK
- Бар
- Коды:50384
99 079 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG TZ BT-350B-WOK индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка онда ыдыс болған жағдайда ғана жұмыс істейді, соның салдарынан электр энергиясы үнемделеді. Модель түймелерді басқарумен, 180 минуттық таймермен және 10 қуат деңгейі бар оттықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 117 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық, WOK |
| Қуат | 0.5-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | Ø270х35 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 99 079 ₸


