
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-4-13- МҮК
- Бар
- Коды:144645
551 521 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЭ электр плитасы-4-13- МҮК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен үстелдің үстімен орнатылған шайбамен жабдықталған. Бет жағы мен үстелдің үстіңгі жағы тот баспайтын болаттан, пеш көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x30 мм 3 болат табақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- 4 қаңылтыр табалар мен астауға арналған бағыттағыштар
- қуатты реттеудің 3 режимі
- 2 бүйірлік үстелшелер
- 6 қуат қосқышы
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Қорғау дәрежесі IP21
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температура: 480 °С
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 40 °С-қа дейін
- Оттықтың жұмыс алаңы: 0,48 м2
- Қуыру шкафын 240°С жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты, артық емес: 30 мин.
- Духовка камерасының габариттері: 535х538х290 мм
- Конфоркаға максималды жүктеме: 40 кг
- Номиналды тұтынылатын қуат:
- Оттықтар: 3 кВТ
- Қуыруға арналған шкафтың ТЭН-тері: 4,8 кВТ
- ТЭН-лердің жоғарғы блогы: 2,4 кВТ
- ТЭН-лердің төменгі блогы: 2,4 кВТ
- Шкафтың температурасын ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну (240±4)°Стационарлық режимде бос жүріс кезінде, артық емес: 2,5 кВТ*сағ.
- Термо шектегіштің іске қосылу температурасы: 324 °С
- Бүйірлік үстелшелері бар ұзындығы: 1050 мм
- Ауа өткізгіші бар ені: 900 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- СЭҚ ауа құбырының жинағы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 142 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 194 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1200 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Оттық | шойын |
| 900-жол Конфоркалар саны | 4 |
| Қуат | 16.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840 мм |
| Ені (қаптамада) | 1140 мм |
- Бағасы: 551 521 ₸


