
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-1-111- МҮК
- Бар
- Коды:144642
198 549 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЭ электр плитасы-1-111- МҮК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен және тұтас сөресі бар ашық тұғырмен үстелдің үстімен бір деңгейде орнатылған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Желдетуге арналған бүйірлік панельдердегі перфорация
- 1 қуат қосқышы
- Қорғау дәрежесі IP21
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температура: 480 °С
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 40 °С-қа дейін
- Оттықтың жұмыс алаңы: 0,12 м2
- Қыздыру уақыты: 30 минутқа дейін.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 10 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 51.5 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 720 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 750 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 550 мм |
| Ені (қаптамада) | 750 мм |
- Бағасы: 198 549 ₸


