
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-6-11- МҮК
- Бар
- Коды:144648
510 106 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЭ электр плитасы-6-11- МҮК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен және тұтас сөресі бар ашық тұғырмен үстелдің үстімен бір деңгейде орнатылған. Бет жағы мен үстіңгі жағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосуға арналған кабель жеткізу көлеміне кірмейді және қосымша сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- 2 бүйірлік үстелшелер
- 6 қуат қосқышы
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Қорғау дәрежесі IP21
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температура: 480 °С
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 40 °С-қа дейін
- Оттықтың жұмыс алаңы: 0,72 м2
- Қыздыру уақыты: 30 минутқа дейін.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 40 кг
- Оттықтың қуаты: 3 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- СЭҚ ауа құбырының жинағы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 222 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1150 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1450 мм |
| Оттық | шойын |
| 900-жол Конфоркалар саны | 6 |
| Қуат | 18 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1265 мм |
| Ені (қаптамада) | 1120 мм |
- Бағасы: 510 106 ₸


