
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-4-23- М
- Бар
- Коды:89891
794 371 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЭ электр плитасы-4-23- М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен үстелдің үстімен орнатылған шайбамен жабдықталған. Корпус, пештің іші мен сырты тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне болаттан жасалған 2 қаңылтыр табақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- 4 қаңылтыр табалар мен астауға арналған бағыттағыштар
- Алынбалы бүйірлік үстелшелер
- Оттықтың түрі: КЭ-0,12/3
- 4 позициялы қыздыру қосқыштары
- Тұмшапеш есігінің күшейтілген топсалары
- Бөлінбейтін конструкция
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температура: 400 °С
- Қоршаған ортаның температурасы: 10-нан 35 °С-қа дейін
- Қыздыру уақыты: 60 мин.
- Духовка камерасының габариттері: 658х547х380 мм
- Сыйымдылығы: 4 қаңылтыр таба GN 2/1
- Үздіксіз жұмыс істеу уақыты: 8 сағаттан артық емес
- Қуат:
- Оттықтар: 3 кВТ
- Үрмелі шкаф: 6 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 155.5 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1110 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 972 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 18 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1047 мм |
| Ені (қаптамада) | 1147 мм |
- Бағасы: 794 371 ₸


