
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-6-11
- Бар
- Коды:89892
741 017 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПЭ-6-11 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен және инвентарьды сақтауға арналған сөремен үстелдің үстімен бір деңгейде орнатылған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұғыры тот баспайтын болаттан және ұнтақпен қапталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Оттықтың түрі: КЭ-0,12/3
- 4 позициялы қыздыру қосқыштары
- Жиналмалы конструкция
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температура: 400 °С
- Қоршаған ортаның температурасы: 10-нан 35 °С-қа дейін
- Қыздыру уақыты: 20-дан 30 минутқа дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 185 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 215 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 700 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 950 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 18 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х415 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1400 мм |
| Ені (қаптамада) | 1550 мм |
- Бағасы: 741 017 ₸


