
Индукциялық плита KAYMAN ПИ-4-12
- Бар
- Коды:198069
1 305 785 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита KAYMAN ПИ-4-12 арналған дайындау бірінші, екінші және үшінші курстар наплитной ыдыста кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Модель бортпен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, ал үстіңгі жағы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Қызып кетуден қорғауды қамтамасыз ететін желдеткіш
- Екпінсіз жұмыс
- Индукциялық емес ыдыстарды пайдаланудан қорғау
- Желдету жүйесінің алмалы-салмалы май сүзгілері
- Құрастырылған түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Материалдардың қалыңдығы:
- Корпустың болаты: 0,8 мм
- Болат үстел үстілері: 1,2 мм
- Шыны керамика: 6 мм
- Борттың биіктігі: 70 мм
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 160-тан 260 мм-ге дейін
- Қуаты: 4х3,5 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғыр 22/0807
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 55 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 450 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 14 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
| Ені (қаптамада) | 850 мм |
- Бағасы: 1 305 785 ₸


