
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-2-12
- Бар
- Коды:84523
257 822 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПЭ-2-12 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен үстелдің үстімен орнатылған шайбамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Оттықтың түрі: КЭ-0,09/3,0
- 4 позициялы қыздыру қосқыштары
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 10-нан 35 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 44.4 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 340 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 530 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 680 мм |
| Ені (қаптамада) | 730 мм |
- Бағасы: 257 822 ₸


